KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10302133
nr 1030 2133
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Akvarell, Bruno Karlsson (f. 1927), Hamnmotiv, signerad. - 64, 59x46
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:59:33
8/4 15:20:27
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson